ODLOT – kreatywny bieg

Odlot Poland Rpck Festiwal pol'and'rock bieg kreatywny

Bieg “Odlot” jest przeznaczony wyłącznie dla uczestników Pol’and’Rock Festival, którzy posiadają bilet wstępu i znajdują się na terenie festiwalu.
Zabierzemy uczestników w niezapomnianą podróż po całym świecie. Samolotami oraz pilotami są sami uczestnicy biegu. Warunek, który musi zostać spełniony, to odprawa w biurze zawodów przed wylotem, każdy w zamian za start pozostawia worek skarbów zebranych na PolandRock-u. Wszyscy zawodnicy muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów, gdzie osobiście każdy uczestnik odbiera wcześniej pusty spersonalizowany worek, a następnie w zamian za zebrany worek śmieci z terenu Festiwalu i przyniesiony do oznaczonej strefy otrzymuje prawo startu w kreatywnym biegu „Odlot”. Każdy z zawodników przed startem powinien przygotować sobie własnoręcznie elementy związane z lotnictwem itp. (liczymy na kreatywność w tej materii i surrealistyczne przebrania – procedura nieobowiązkowa )

Start i przylot musi mieć miejsce z pasa startowego Lotniska Makowice. Wieża kontroli lotów jednego dnia pozwoli na start tylko 300 maszynom. Podczas długiej podróży samoloty będą mogły odwiedzić ciekawe miejsca i kraje z całego świata, takie jak zielona Szkocja, mroźna Grenlandia, USA,  lub przelecieć nad Szczecinem stolicą paprykarza. Podczas lotu (biegu) piloci muszą mieć rozpostarte ręce na wzór skrzydeł samolotu i tak manewrować do mety aby nie spowodować kolizji z innymi latającymi jednostkami.

Podczas lotu będą trudne warunki pogodowe, z którymi trzeba będzie sobie radzić. Warunki pogodowe mogą jeszcze ulec zmianie, lecz trzeba nastawić się na deszczową przeprawę w porywistym wietrze. Turbulencje zapewnione. Całość to próba wysokich lotów, opanowania, precyzyjnych międzylądowań i świetnej zabawy.

Wszystko to, aby zdobyć wyjątkowy, pamiątkowy medal zaprojektowany z myślą o Pol’and’Rock Festiwalu.

Odlot Kreatywny Bieg poland rock festiwal
polandrock buty medal bieg odlot extreme wolf

Pamiątkowy medal

Podsumowanie drugiego dnia

Dziękujemy, że byliście z nami podczas biegów ODLOT na 27 Pol’and’Rock Festiwalu. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, co widać po poniższych zdjęciach. Pełne galerie za kilka dni.

Już szykujemy dla WAS kolejny ODLOT!!!

Odlot Kreatywny bieg – dzień III 31.07.2021 zajawka

Zdjęcia: Artur Rydzewski

Odlot Kreatywny bieg – dzień II 30.07.2021 zajawka

Zdjęcia: Artur Rydzewski

Odlot Kreatywny bieg – dzień I 29.07.2021 zajawka

Zdjęcia: Artur Rydzewski

ODLOT 2021

Odlot odbędzie się 29-31.07.2021

MIEJSCE: Lotnisko Makowice, Płoty

Link do zapisów: zapisy tylko dla uczestników Pol’and’Rock Festiwal

Regulamin beigu: Regulamin Biegu ODLOT