ODLOT – kreatywny bieg

  Witajcie Drodzy Odlotowcy po raz trzeci na Kreatywnym Biegu ODLOT organizowanym podczas 29. Pol’and’Rock Festivalu!!!

Impreza dla wszystkich dużych i małych, którzy posiadają dystans do siebie i potrafią ukazać go za pomocą humoru sytuacyjnego, kreatywnego przebrania, miłości do latania oraz zamiłowania do budowy eksperymentalnych konstrukcji latających w oparach totalnego ODLOTU.

Bieg odbędzie się w dniach 4-5 sierpnia 2023 o godz. 13:00 na płcie lotniska przy Strefie Pomorza Zachodniego – namiot Extreme Wolf.

Biuro zawodów ExtremE Wolf będzie otwarte w godz.:

03.08.2023 godz. 10:00 – 17:00

04.08.2023 godz. 9:00 – 17:00 (przerwa techniczna na czas biegu w godz. 12:30 – 14:30)

05.08.2023 godz. 9:00 – 12:30

Ekipa Extreme Wolf zaprasza wspólnie z Marszałkiem Pomorza Zachodniego Olgierdem Geblewiczem i Jurkiem Owsiakiem wszystkich festiwalowiczów, którzy w sposób ekspresyjny chcą wyrazić własną osobowość za pomocą indywidualnej myśli kreatywnej, na bazie której skonstruują maszyny latające sami lub w zespołach. Przebrania wykonać należy z wszystkich dostępnych materiałów znalezionych na PRF lub specjalnie przygotowanych przed przyjazdem na festiwal.

Dla najlepszych zjawiskowych konstrukcji latających lub odlotowo przebranych osób przekazane zostaną, ufundowane przez sponsorów nagrody, które wręczymy na mecie po zakończonym marszo-biegu.

Każdego Odlotowca prosimy o pojawienie się na starcie w niepowtarzalnym własnoręcznie przygotowanym stroju nawiązującym do latania. Będziemy zachwyceni jeśli uda Wam się zbudować wymyśloną konstrukcję latającą z przedmiotów, które posiadacie lub znajdziecie na terenie festiwalu;

Liczymy na kreatywność w tej materii i surrealistyczne przebrania, w zamian oferujemy najlepszych fotografów, którzy uwiecznią wasz Odlotowy trud, a zdjęcia zostaną udostępnione do pobrania na stronie www.extremewolf.pl

Udział w szalonym Odlocie mogą wziąć wszystkie osoby przebywające na festiwalu, także rodziny z dziećmi. Przedział wiekowy od 1 do 120 lat;

Impreza dwudniowa limit osób 1 400 łącznie (każdego dnia start po 700 zawodników).

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=e68amND_PJY&width=400&height=250[/embedyt]

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=2bUi29FKhfo&width=400&height=250[/embedyt]

Medal Bieg Kreatywny Odlot 2023

Pamiątkowy medal

Warunki przystąpienia do biegu kreatywnego ODLOT:

  • rejestracja zawodników odbywa się w biurze zawodów, które znajduje się w strefie Pomorza Zachodniego w namiocie ExtremE Wolf;
  • żeby wziąć udział w biegu należy podpisać regulamin imprezy ODLOT;
  • przekażemy Wam pusty, spersonalizowany worek na śmieci;
  • po zapełnieniu go własnymi śmieciami lub zebranymi z terenu festiwalu, przynosicie  go do naszego biura, za co automatycznie otrzymacie prawo startu w zwariowanej imprezie Kreatywny Bieg ODLOT 2023, co będzie potwierdzone przekazaniem odpowiedniej opaski.

Włączamy się wspólnie z naszym ekologicznym projektem Human West Zone w ważną akcję “Zaraz będzie Czysto”, która ma za zadanie utrzymać teren festiwalu w czystości, abyśmy mogli spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody przy wspaniałej muzyce.

Bieg odbędzie się na dystansie 500 metrów, a na mecie będzie na Was czekał wyjątkowy i niepowtarzalny pamiątkowy medal z 29. Pol’and’Rock-u.

Podsumowanie drugiego dnia

ODLOT 2023

Odlot odbędzie się 4-5.08.2023

MIEJSCE: Lotnisko Czaplinek-Broczyno

Link do zapisów: zapisy podczas festiwalu i tylko dla uczestników Pol’and’Rock Festiwal

Regulamin beigu: Regulamin Biegu ODLOT