ODLOT – kreatywny bieg

Odlot Poland Rpck Festiwal pol'and'rock bieg kreatywny

Bieg “Odlot” jest przeznaczony wyłącznie dla uczestników Pol’and’Rock Festival, którzy posiadają bilet wstępu i znajdują się na terenie festiwalu.
Zabierzemy uczestników w niezapomnianą podróż po całym świecie. Samolotami oraz pilotami są sami uczestnicy biegu. Warunek, który musi zostać spełniony, to odprawa w biurze zawodów przed wylotem, każdy w zamian za start pozostawia worek skarbów zebranych na PolandRock-u. Wszyscy zawodnicy muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów, gdzie osobiście każdy uczestnik odbiera wcześniej pusty spersonalizowany worek, a następnie w zamian za zebrany worek śmieci z terenu Festiwalu i przyniesiony do oznaczonej strefy otrzymuje prawo startu w kreatywnym biegu „Odlot”. Każdy z zawodników przed startem powinien przygotować sobie własnoręcznie elementy związane z lotnictwem itp. (liczymy na kreatywność w tej materii i surrealistyczne przebrania – procedura nieobowiązkowa )

Start i przylot musi mieć miejsce z pasa startowego Lotniska Makowice. Wieża kontroli lotów jednego dnia pozwoli na start tylko 300 maszynom. Podczas długiej podróży samoloty będą mogły odwiedzić ciekawe miejsca i kraje z całego świata, takie jak zielona Szkocja, mroźna Grenlandia, USA,  lub przelecieć nad Szczecinem stolicą paprykarza. Podczas lotu (biegu) piloci muszą mieć rozpostarte ręce na wzór skrzydeł samolotu i tak manewrować do mety aby nie spowodować kolizji z innymi latającymi jednostkami.

Podczas lotu będą trudne warunki pogodowe, z którymi trzeba będzie sobie radzić. Warunki pogodowe mogą jeszcze ulec zmianie, lecz trzeba nastawić się na deszczową przeprawę w porywistym wietrze. Turbulencje zapewnione. Całość to próba wysokich lotów, opanowania, precyzyjnych międzylądowań i świetnej zabawy.

Wszystko to, aby zdobyć wyjątkowy, pamiątkowy medal zaprojektowany z myślą o Pol’and’Rock Festiwalu.

Odlot Kreatywny Bieg poland rock festiwal
polandrock buty medal bieg odlot extreme wolf

Pamiątkowy medal

ODLOT 2021

Odlot odbędzie się 29-31.07.2021

MIEJSCE: Lotnisko Makowice, Płoty

Link do zapisów: zapisy tylko dla uczestników Pol’and’Rock Festiwal

Regulamin beigu: Regulamin Biegu ODLOT