extreme wolf logo

ExtremE Wolf: udajemy się do Rezerwatu Świdwie. Przepięknie zachowany i położony w malowniczej scenerii bez ingerencji człowieka, Rezerwat żyje własnym życiem. Tu właśnie zaczęła się przygoda i pomysł z ExremE Wolf. W roku 2018 pojawiła się pierwsza rodzina wilków i pomysł na zimowy bieg ExtremE Wolf – biegaj razem z Wilkami.

Start i meta znajduje się w miejscowości Grzepnica, tuż przy Rezerwacie Świdwie. Impreza ewoluowała na przestrzeni kilku lat. Obecnie fabuła to dzienna zimowa odsłona biegu na gołą klatę 25km. Wilczyska obiegają cały Rezerwat a dwa kilometry przed metą zaliczają wejście z resetem pod wodą w leśnym jeziorze. Nocą stratują z czołówkami w blasku księżyca Wilczyska na dystansie 6 i 12 km. Wszystkie biegi oczywiście na gołą klatę.

Podobnie jak na dystansie 25 km. zaliczają wejście i reset w jeziorze na 2 kilometry przed metą. Tuż po wyjściu z jeziora na biegaczy czeka ognisko, które trzeba pokonać dalekim skokiem.

Nocna edycja wzbogacona jest o pokazy pirotechniczne i specjalną oprawę świetlną. Na mecie przygotowana jest pełna wyżerka i Wilcza uryna, co z bogatymi pakietami jest solidnym podsumowaniem naszej kultowej imprezy ExtremE Wolf.

Poza pakietami, spora część zawodników otrzymuje dodatkowe nagrody ufundowane przez naszych sponsorów, między innymi firmy: Tenzi, Puccini.

Przyrodę Rezerwatu Świdwie możecie zobaczyć na naszej stronie Rezerwat Świdwie

Extreme Wolf 2024

Najbliższy Extreme Wolf odbędzie się w dniach 03.02.2024.

MIEJSCE: Grzepnica, Gmina Dobra

Link do zapisów: Zapisy

Regulamin biegu: Regulamin Extreme Wolf 03.02.2024

Extreme Wolf 2024