Bieg po browara

Miejski bieg odbywający się w zabytkowej części Szczecina. Podczas biegu wszyscy uczestnicy poruszają się tempem najwolniejszej osoby spośród uczestników. Fabuła oparta jest na wspólnym zwartym biegu podczas, którego zwiedzamy ciekawe i zabytkowe miejsca Szczecina w asyście profesjonalnych fotografów sportowych. Impreza “Bieg po Browara” jest luźną formą rekreacyjną polegającą na poznaniu ciekawych miejsc Szczecina i kosztowaniu rozmaitych smaków lokalnego rodzinnego Browaru.

Meta biegu znajduje się w przepięknie usytuowanym Browarze pod Zamkiem. Właściciele bardzo dużo uwagi, i pracy włożyli w budowę i renowację komnat podziemnej części Zamku Książąt Pomorskich. Cały proces warzenia i produkcji piwa każdy z uczestników może zobaczyć na własne oczy i poznać historię całego Browaru.

Finałem biegu jest degustacja rozmaitych smaków piw mających nazwy zaczerpnięte od dzielnic Szczecina – Pogodno, Warszewo, Pomorzany. Bieg dla koneserów zimnego trunku, a po biegu after party w podziemiach Zamku. Mają tam także znakomite przekąski i klimat do pozostania do rana.

Zapraszamy, jedyny tak klimatyczny bieg w Polsce.

Bieg po browara 2022

Najbliższy Bieg po Browara odbędzie się 04.06.2022

MIEJSCE: plaża, Kołobrzeg

Link do zapisów: zapisy zamknięte

Regulamin biegu: