ZAPISY

Zimowa wataha do puszki owsiaka

Zapraszamy na II edycję „Zimowa Wataha do Puszki Owsiaka”
Bieg jest wolny od opłat, jedyny warunek to wsparcie na linii startu puszki WOŚP którą będzie posiadać wolontariusz w biurze zawodów.
W tym roku proponujemy Wam wyjątkowy medal z I edycji biegu ODLOT KREATYWNY BIEG, który wspólnie organizowaliśmy z Marszałkiem Pomorza Zachodniego oraz firmami Tenzi, BKF, Paneldor, Kasmo, Masar  na największym festiwalu Wolnej muzyki w Makowicach podczas zeszłorocznego Pol’and’Rock Festival.
Medal o tyle szczególny, że był tworzony pieczołowicie przez jednego z najlepszych artystów wykonujących medale w Polsce. Pamiątka bezcenna, bo  Festiwal po raz drugi zawitał na Ziemie Pomorza Zachodniego i być może będzie odbywał się cyklicznie w naszym województwie, a  impreza sportowa “Odlot Kreatywny Bieg” będzie mu towarzyszyła do końca świata i o jeden dzień dłużej.
Firma Trofea przygotowała dla nas 100 dodatkowych medali, które powędrują w Wasze ręce.
Oto zasady:
W najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 ruszą zapisy na II edycje imprezy „Zimowa Wataha do Puszki Owsiaka”
Pierwsze zapisane 100 osób w wieku od 0 do 150 lat otrzyma w dniu startu medal w zamian za jakąkolwiek kwotę uiszczoną do puszki WOŚP w biurze zawodów. Kwota jaką chcecie zasilić puszkę jest Waszą dobrowolną sprawą.
Osoby z listy zostaną oznaczone, a po biegu nagrodzone medalem.
Lista 100 pierwszych osób, które zapisały się będzie udostępniona na naszej stronie internetowej. Prosimy o zabranie tel., na które otrzymacie powiadomienie o możliwości odbioru medalu po ukończonej imprezie.
Trasa będzie przygotowana dla Wszystkich, więc jeśli ktokolwiek ma chęć w tym dniu się z nami spotkać i pobiec, przespacerować, pojechać na rowerze, sankach itp. To gorąco Zapraszamy.
Dystans ok 3 km. trasa oznakowana wiodąca ścieżkami leśnymi wokół Wieży Qiustorpa, gdzie wiedzie trasa letniej imprezy WATAHA. Będzie muzycznie kolorowo i nieszablonowo, ale to już na pewno wiecie😊
Start godz. 10:00 zamknięcie trasy godz 14:00. Miejsce: parking strzeżony przy kąpielisku Arkonka.
Powodzenia‼️Gramy i bawimy się RAZEM❤️‍🔥
WOŚ 2022 bieg extreme wolf

Zapisy zakończone.

Każdy kto otrzymał potwierdzenie mailowe został zakwalifikowany do odbioru medalu w dniu startu o 10:00.

Bieg WOŚP rozpocznie się za:

0dni0godzin(y)0minut(y)0sekund(y)

DEEP V 26.02.2022

deep v bieg zapisy

DEEP V rozpocznie się za:

0dni0godzin(y)0minut(y)0sekund(y)

Extreme Wolf V 22-23.01.2022 – Zapisy zakończone

Extreme Wolf 2022 bieg ekstremalny zimowy bieg zapisy

Extreme Wolf rozpocznie się za:

0dni0godzin(y)0minut(y)0sekund(y)